Off-Season

6429 4th Dimension olarak hayallerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz! Geçtiğimiz sezon düzenlediğimiz ilk tamamen online Off Season etkinliği olan 2020 İzmir FRC Pre Season etkinliğinin ardından daha da büyük bir hayalimize yöneldik ve İzmir Büyükşehir Belediyesi – İZELMAN A.Ş. iş birliğinde 17-18-19 Aralık 2021 tarihlerinde Fuar İzmir’de İzmir FRC 2021 Off-Season etkinliğini düzenledik. Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirmeyi en çok istediğimiz planlarımızdan biri olan “Off-Season” Türkiye genelinde birçok FRC takımı için yeni sezon öncesi şahane bir hazırlık oldu.

Türkiye’nin 5 farklı şehrinden 26 takım ve 300’ü aşan katılımcı sayısı ve binin üzerinde ziyaretçi sayısına ulaşan İzmir FRC 2021 Off-Season, aynı zamanda İzmir’de gerçekleştirilen ilk FRC etkinliği oldu. Online dönemin ardından FRC’ye yüz yüze bir etkinlikle dönüş yapmak bizler için de harika bir motivasyon kaynağı oldu.

Katılımcı takımlardan biri olarak “Travel Team”de 10 takım arkadaşımız yer aldı. Kıdemli ve çaylak üyelemizden oluşan ekibimiz FRC’de katıldıkları ilk yüz yüze etkinlikte takımımızı temsil ederken “Duyarlı Profesyonellik” kavramını derinden hissederek yarışma rekabetini tatma fırsatı yakaladılar. Takımımızın diğer üyeleri ise Off-Season’da gönüllü olarak yer alarak FRC etkinliğini organizasyon tarafından deneyimlediler.

Off-Season sayesinde mezunlarımızla da 6429 ailesi bir kere daha bir araya gelmiş oldu. Katılımcılar; takım olmak, büyük özveri ve emeklerle hazırlanan robotları yarıştırmak ve diğer FRC takımlarıyla kaynaşarak rekabet ortamında FRC ailesi olmayı deneyimlemenin yanı sıra bireysel olarak da zaman yönetimi, sorumluluk bilinci gibi birçok kazanım elde ettiler.

#izmiroffseasoncomeback